• Home
  • /
  • Blog
  • /
  • Październik – miesiąc walki z nowotworem – „Ochrona Jutra”

3 października, 2023 opublikowano w:  Rekrutacja

Nowotwór dotyka naszych bliskich i nas samych, obracają życie o 180 stopni. Dlatego chcielibyśmy Cię zachęcić i przypomnieć, że istnieje wsparcie, które może pomóc Ci w tej trudnej bitwie.

Pakiet „Ochrona Jutra” na wypadek nowotworu to szczególne ubezpieczenie, które zapewnia wsparcie finansowe i medyczne w przypadku zachorowania na nowotwór.

Podstawowe informacje:

  1. Oferujemy dwa warianty, dla Ciebie i Twojej partnerki/partnera. Pakiet jest dostępny w dwóch wersjach: „ONA” i „ON”, dostosowanych do potrzeb kobiet oraz mężczyzn.

  2.  Możesz wybrać pakiet podstawowy lub pełny – różnią się one listą nowotworów objętych ubezpieczeniem:

  • podstawowy wariant obejmuje 90 różnych rodzajów nowotworów, z których można otrzymać maksymalnie 2 wypłaty, aż do wyczerpania limitu 125% Sumy Ubezpieczenia (SU)
  • pełny wariant obejmuje co najmniej 150 nowotworów, z których klient może otrzymać nawet 7 wypłat, aż do wyczerpania limitu 200% SU

   3. Wsparcie na każdym etapie – ubezpieczenie nie ogranicza się tylko do wypłaty pieniędzy.  Oferuje również szeroki pakiet assistance na wypadek   nowotworu, co obejmuje pomoc w organizacji i pokryciu kosztów różnych usług medycznych, wizyt lekarskich, a także wsparcie psychologiczne.

   4. Do ubezpieczenia można przystąpić po ukończeniu 16. roku życia i do momentu, osiągnięcia wieku 66 lat.

   5. Minimalny okres trwania ochrony wynosi 5 lat, a maksymalny nie może przekroczyć rocznicy polisy następującej po ukończeniu 70 lat.

   6. Suma ubezpieczenia wynosi co najmniej 40 000 zł i maksymalnie 100 000 zł dla dorosłych oraz 300 000 zł do 18 roku życia.

   7. Okres karencji wynosi 90 dni.

   8. Brak ograniczeń związanych z wcześniejszymi stanami zdrowia (pre-existing conditions).

Szczególnie ważna jest ochrona, kiedy ktoś chorował na nowotwór w rodzinie. To dodatkowy powód, by zadbać o siebie i swoich bliskich. Niech październik będzie miesiącem, w którym podejmujemy kroki w kierunku pewniejszej przyszłości, niezależnie od wyzwań, jakie przynosi nam los.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Bądźmy w kontakcie

>