Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bądą one umieszczone na Twoim urządzeniu.

Nie pamiętasz hasła?

Szkolenia na agenta ubezpieczeniowego

Wiemy jak ważny dla osiągnięcia sukcesu jest stały rozwój naszych Współpracowników. Przez ponad 20 lat doświadczenia przygotowaliśmy zestaw kompleksowych narzędzi oraz system szkoleniowy, który pozwala naszym współpracownikom stale rozwijać swoje umiejętności i dzięki temu osiągać sukcesy zawodowe.

W ramach naszych szkoleń organizujemy:

Konferencje zagraniczne
Dzięki wieloletniej współpracy z naszym głównym partnerem, firmą MetLife nasi współpracownicy są zapraszani na międzynarodowe konferencje. Do tej pory uczestniczyli w konferencjach w Południowej Afryce, w Grecji. W tym roku zostali zaproszeni na konferencję na Islandii, a w kolejnym  pojadą na Mauritius.

Szkolenia zagraniczne
Oprócz cyklicznych szkoleń organizowanych w ciągu roku organizujemy wyjątkowe warsztaty szkoleniowe dla naszych najlepszych współpracowników. W trakcie zagranicznych wyjazdów  łączymy naukę z przyjemnością i poznawaniem świata. Staramy się zapewnić w ich trakcie niezapomniane wrażenia oraz pogłębiać wiedzę naszych współpracowników na temat innych kultur. To także wspaniałą okazja do wymiany doświadczeń z kolegami. Nasze szkolenia organizowaliśmy już w takich krajach jak: USA, Meksyk, Kuba, Dominikana, Chiny, Sri Lanka, Tanzania, Tajlandia, Austria, Finlandia, Egipt, Turcja, Kambodża, Indonezja, Wietnam. W 2016 roku szkolenie odbędzie się w Indiach oraz w Kapadocji.

Szkolenia sprzedażowe
Szkolenie przeznaczone dla osób, które już mają za sobą pierwsze doświadczenia w sprzedaży naszych produktów. W czasie dwudniowych warsztatów koncentrujemy się na zrozumieniu mechanizmów psychologicznych działających w procesie kupna-sprzedaży i ich praktycznym zastosowaniu. Szkolenie ma charakter warsztatów, po których uczestnicy nabywają umiejętności świadomego kierowania procesem komunikacji z klientem, odkrywania jego potrzeb oraz stosowania technik zamykania rozmowy handlowej w sposób dający wyższą skuteczność sprzedaży.

Szkolenia menadżerskie
Szkolenie przeznaczone dla osób budujących własne zespoły sprzedażowe. Dwudniowy warsztat z zakresu budowy i zarządzania zespołem. W trakcie warsztatu uczestnicy poznają zasady rekrutowania członków zespołów, budowania poprawnej relacji szef-pracownik oraz egzekwowania wyników w taki sposób, aby utrzymać motywację zespołu. Kontynuacją szkolenia są indywidualne sesje coachingowe mające na celu ułatwienia wdrożenia umiejętności zdobytych na szkoleniu.   

Szkolenie podstawowe
Dwudniowe szkolenie, w trakcie którego uczestnicy poznają naszą firmę, zdobywają szeroką wiedzę z zakresu podstawowych produktów oferowanych przez naszych partnerów.  W trakcie szkolenia przykładamy szczególną uwagę do treningu praktycznych umiejętności sprzedażowych, zdobycia wiedzy na temat rynku ubezpieczeniowego i finansowego oraz umiejętności rekrutacyjnych. To szkolenie to także okazja do poznania kolegów i nawiązania znajomości.

Szkolenie przygotowujące do przystąpienia do egzaminu KNF
W ich trakcie kandydaci do współpracy zdobywają wiedzę niezbędną do zdania egzaminu i uzyskania wpisu do rejestru prowadzonego przez KNF.  

Nasz system szkoleń przygotowany jest w taki sposób, by nasi Współpracownicy mieli możliwość ciągłego rozwoju. Przede wszystkim kandydatom do współpracy z naszą firmą proponujemy pełne szkolenie przygotowujące do egzaminu KNF skutkującego wpisaniem do rejestru. Dla naszych Współpracowników mamy przygotowany podstawowy kurs agenta ubezpieczeniowego, po którym osoby bez doświadczenia w tym zawodzie będą przygotowane do wykonywania swojej pracy w strukturach FMG z możliwością ciągłego zdobywania nowych umiejętności. Zapewniają to kolejne kursy sprzedażowe, menadżerskie, a także zagraniczne konferencje i szkolenia. Zależy nam na ciągłym rozwoju naszej i firmy oraz przygotowaniu naszych Współpracowników do wykonywania swojej pracy na najwyższym poziomie z troską o naszych klientów.