26 sierpnia, 2023 opublikowano w:  Rekrutacja

NNW Szkolne - bezpieczeństwo Twojego dziecka w szkole i poza nią


Szkoła to nie tylko miejsce nauki, ale także rozwijania pasji, zdobywania nowych umiejętności i nawiązywania przyjaźni. Aby Twoje dziecko mogło cieszyć się tym okresem bezpiecznie, przygotowaliśmy dla Ciebie nasze nowe ubezpieczenie NNW Szkolne. Oto dlaczego warto o tym pomyśleć:

Pełne bezpieczeństwo 24/7
Nasze ubezpieczenie NNW Szkolne to gwarancja ochrony dla Twojego dziecka nie tylko podczas zajęć szkolnych, ale także w czasie ferii, wakacji, wyjazdów sportowych i innych aktywności. Niezależnie od tego, czy to w Polsce czy za granicą, Twoje dziecko ma pełne wsparcie.

Nowość - STOP HEJT
W dzisiejszych czasach, zagrożenia mogą pojawić się również w wirtualnym świecie. Dlatego wprowadzamy nowość - STOP HEJT. Nasza pomoc psychologiczna, informatyczna i prawna stanie na wysokości zadania w przypadku hejtu lub innych problemów online. Dbamy nie tylko o fizyczne bezpieczeństwo, ale i o zdrowie psychiczne Twojego dziecka.

Świadczenia, które wspierają
W przypadku nieszczęśliwego wypadku, otrzymasz od nas wsparcie finansowe. Co więcej, gdy wystąpi trwały uszczerbek na zdrowiu, świadczenie zostanie podwojone. Wypłacimy również świadczenie w przypadku hospitalizacji czy potrzeby korepetycji. Twoje dziecko zasługuje na pełne bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

Bezpieczna wycieczka
Czy wiesz, że jeśli z powodu wypadku Twoje dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w planowanej wycieczce, zwrócimy Ci jej koszty? Dzięki temu, nie musisz się obawiać, że Twoje pieniądze przepadną bezpowrotnie.

Świadczenia wzrastające
W przypadku poważniejszych wypadków, takich jak trwały uszczerbek na zdrowiu czy utrata zdolności do nauki lub pracy, świadczenia finansowe również rosną. Dla nas liczy się kompleksowe wsparcie Twojego dziecka i Ciebie.

Ochrona zarówno w szkole, jak i poza nią
Zawsze chcemy, aby Twoje dziecko czuło się bezpiecznie. Dlatego nasze ubezpieczenie NNW Szkolne obejmuje zarówno czas spędzony w placówce oświatowej, jak i poza nią. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko jest w pełni chronione.

Dajemy Ci wsparcie
Dzielimy się z Tobą narzędziami do zapewnienia pełnego bezpieczeństwa Twojemu dziecku, zarówno w szkole, jak i poza nią. Przyłącz się do naszej społeczności dbającej o przyszłość dzieci i młodzieży. Skontaktuj się z nami pod numerem +48 22 295 82 10 i dowiedz się więcej. Bezpieczeństwo Twojego dziecka to nasza misja!


{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Bądźmy w kontakcie

>