Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bądą one umieszczone na Twoim urządzeniu.

Nie pamiętasz hasła?

Ubezpiecz się

Zastanawiasz się, w jaki sposób zabezpieczyć się przed biedą na emeryturze, szukasz korzystnej inwestycji długoterminowej, zastanawiasz się nad ubezpieczeniem życia lub majątku? Nie Ty jeden gubisz się w gąszczu ofert! Pomożemy Ci.
 
Jedynie u nas dostaniesz kompleksowe doradztwo. Przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę jesteśmy do Twoje dyspozycji!

W naszej ofercie:

 • ubezpieczenia na życie firmy MetLife
  ​​Ubezpieczenia na skutek śmierci naturalnej, następstw nieszczęśliwych wypadków. W szczególności atrakcyjne rozwiązania dla osób będących jedynymi żywicielami rodziny. Dodatkowo ubezpieczenia te dają możliwość bezpiecznego oszczędzania na przykład na emeryturę. Towarzystwo Ubezpieczeniowe tworzy parasol ochronny od wszelkich możliwych nieszczęść mogących takie oszczędzanie przerwać.
 • ubezpieczenia majątkowe firmy Compensa
  Dedykowana dla naszych klientów oferta najbardziej popularnych ubezpieczeń pojazdów, majątku ruchomego i nieruchomego. Możliwość dostosowania zakresu ubezpieczenia do indywidualnych potrzeb klienta.
 • ubezpieczenie od utraty dochodu firmy Lloyds
  W szczególności atrakcyjna forma ubezpieczenia dla osób prowadzących działalność na własny rachunek (między innymi prawnicy, lekarze). W większości przypadków osoby te angażują własne środki, majątek rodzinny. Utrata możliwości wykonywania swojego zawodu przekreśla możliwości egzystencji.
 • Inwestycje w IKZE  firmy ESALIENS
  Doskonały produkt inwestycyjny. Produkt o obecnie najwyższej na rynku gwarantowanej stopie zwrotu (18%, 19%, 32% w zależności od sposobu opodatkowania). Najwyższa na rynku ulga podatkowa.

 Aby uzyskać pomoc wypełnij formularz.