Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bądą one umieszczone na Twoim urządzeniu.

Nie pamiętasz hasła?

Biznes

Środowisko – najcenniejsza działalność człowieka

07 List 2016

Środowisko – ogół elementów nieożywionych i ożywionych, zarówno naturalnych, jak i powstałych w wyniku działalności człowieka, występujących na określonym obszarze oraz ich wzajemne powiązania, oddziaływania i zależności. Jest to pojęcie podrzędne w stosunku do przyrody, obejmującej również elementy ożywione.

Infrastruktura, kupno gruntów, własna działalność gospodarcza… to wszystko jest drogą do Eden dla każdego człowieka, który ma wpływ na lepszą Polskę, Polskę przez duże „P”. Czasami przez to wszystko ludzie zapominają o naszym wspaniałym słowiańskim środowisku.

Tauron – prawilny polski byk

24 Paź 2016

Według bardzo prostego zestawienia największym polskim rogaczem jest żubr. Niestety krajowy marketing bardzo chroni tego monstrualnego zwierzaka, widać to po niektórych polskich przekazach informacji. Obecnie żubr chroniony jest na mocy Ustawy z dnia 16 kwietnia 2004 r. (Dz.U. 2004 Nr 92 poz. 880) o ochronie przyrody oraz Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 6 października 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 1348) w sprawie ochrony gatunkowej zwierząt. Ochrona żubra rozpoczęła się już za panowania Zygmunta Starego.

Blablacar-PolskiBus-Uber (podsumowania)

10 Paź 2016

Jesień to czas wakacyjnych podsumowań, podobno wakacje we wrześniu, październiku są tańsze o połowę w stosunku do czerwca, lipca i sierpnia, dlatego wierzę, że tekst przyda Wam się jeszcze bardziej. Blablacar to największy europejski serwis łączący kierowców dysponujących wolnymi miejscami z osobami szukającymi transportu. PolskiBus to przewoźnik autokarowy, świadczący usługi komunikacji ekspresowej na trasach krajowych i międzynarodowych, należący do Souter Holdings Poland sp. z o.o. Przedsiębiorstwo weszło na polski rynek w czerwcu 2011 roku. 

  • Strona 1 z 27.
  • »