Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bądą one umieszczone na Twoim urządzeniu.

Nie pamiętasz hasła?

Nasi partnerzy

Ubezpieczenia na życie
Amplico Life powstało w 1990 roku jako pierwsze na rynku polskim towarzystwo ubezpieczeń na życie z udziałem kapitału zagranicznego. Oferuje szeroki zakres ubezpieczeń: na życie, na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, wypadkowych i chorobowych. Zarządza 9 miliardami zł aktywów, a co roku wskaźniki finansowe jednoznacznie wskazują na stabilny rozwój Towarzystwa.
Jest doceniane przez twórców rankingów, w których od lat zajmuje wysokie pozycje.

 

Ubezpieczenia na życie
Allianz jest obecny na polskim rynku od 1997 roku. W ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce Grupa Allianz, rozwijając się dynamicznie, stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego. 
Spółka ma w ofercie szeroki pakiet ubezpieczeń indywidualnych i grupowych na życie. Oferta dla osób prywatnych obejmuje m.in. ubezpieczenia na życie i dożycie, ubezpieczenia z funduszami kapitałowymi, polisy life casco oraz indywidualne ubezpieczenie zdrowotne.

Ubezpieczenia na życie
POLISA-ŻYCIE istnieje na rynku ubezpieczeniowym od 1995 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo Wschodniej.
Towarzystwo ma bogatą ofertę rozwiązań ochronnych i inwestycyjnych na życie w zakresie ochrony życia i zdrowia, zabezpieczenia przyszłości finansowej,zabezpieczenia dzieci,oszczędzania w ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych.
Ubezpieczenia majątkowe
Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Klientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.
Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego
ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oferuje Klientom indywidualnym i instytucjonalnym fundusze inwestycyjne i specjalistyczne programy inwestycyjne. Atutem Towarzystwa jest selektywny styl zarządzania i stosowanie usystematyzowanego procesu inwestycyjnego. Podstawę polityki inwestycyjnej ESALIENS stanowią klasyczne aktywa oraz inwestowanie w oparciu o wewnętrzną wartość przedsiębiorstw. Towarzystwo jest obecne na polskim rynku od 1998 roku, początkowo jako TFI Banku Handlowego, a w okresie od 2006 do czerwca 2017 roku jako Legg Mason TFI SA.
Opieka medyczna
Jest liderem na rynku prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Celem istnienia firmy jest pomaganie ludziom w osiągnięciu i utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja klientów sprawiają, że Medicover jest utożsamiany z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.  Swoją działalność Medicover rozpoczął w 1994 r. Z jego usług medycznych korzystają zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Obecnie opiekuje się ponad pół milionem osób.
Ubezpieczenie od utraty dochodu w wyniku wypadku lub choroby
LLOYD’S jest największą, najstarszą i najbardziej stabilną europejską instytucją ubezpieczeniową Lloyd's powstał w 1688 roku w Londynie i od tego czasu prowadzi wszechstronną działalność ubezpieczeniową począwszy od ubezpieczeń dużych ryzyk korporacyjnych takich jak ubezpieczenia frachtowców, poprzez reasekurację, a skończywszy na ubezpieczeniach indywidualnych dla Klientów, którym zależy na utrzymaniu stabilności i niezależności finansowej oraz na najwyższych standardach obsługi. Klientom tym Ubezpieczyciel oferuje ubezpieczenia od utraty dochodu, które zapewnia zabezpieczenie finansowe w sytuacji czasowej lub trwałej niezdolności do wykonywania dotychczasowego zawodu, powstałej na skutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby.