Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że bądą one umieszczone na Twoim urządzeniu.

Nie pamiętasz hasła?

Nasi partnerzy

Ubezpieczenia na życie
Amplico Life powstało w 1990 roku jako pierwsze na rynku polskim towarzystwo ubezpieczeń na życie z udziałem kapitału zagranicznego. Oferuje szeroki zakres ubezpieczeń: na życie, na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi, wypadkowych i chorobowych. Zarządza 9 miliardami zł aktywów, a co roku wskaźniki finansowe jednoznacznie wskazują na stabilny rozwój Towarzystwa.
Jest doceniane przez twórców rankingów, w których od lat zajmuje wysokie pozycje.
Ubezpieczenia majątkowe
Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka zapewnia kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych Klientów korporacyjnych oferując m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, zdrowotne, mieszkań, mienia i odpowiedzialności cywilnej.
Indywidualne Konta Zabezpieczenia Emerytalnego
ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych oferuje Klientom indywidualnym i instytucjonalnym fundusze inwestycyjne i specjalistyczne programy inwestycyjne. Atutem Towarzystwa jest selektywny styl zarządzania i stosowanie usystematyzowanego procesu inwestycyjnego. Podstawę polityki inwestycyjnej ESALIENS stanowią klasyczne aktywa oraz inwestowanie w oparciu o wewnętrzną wartość przedsiębiorstw. Towarzystwo jest obecne na polskim rynku od 1998 roku, początkowo jako TFI Banku Handlowego, a w okresie od 2006 do czerwca 2017 roku jako Legg Mason TFI SA.
   
Ubezpieczenie od utraty dochodu w wyniku wypadku lub choroby
LLOYD’S jest największą, najstarszą i najbardziej stabilną europejską instytucją ubezpieczeniową Lloyd's powstał w 1688 roku w Londynie i od tego czasu prowadzi wszechstronną działalność ubezpieczeniową począwszy od ubezpieczeń dużych ryzyk korporacyjnych takich jak ubezpieczenia frachtowców, poprzez reasekurację, a skończywszy na ubezpieczeniach indywidualnych dla Klientów, którym zależy na utrzymaniu stabilności i niezależności finansowej oraz na najwyższych standardach obsługi. Klientom tym Ubezpieczyciel oferuje ubezpieczenia od utraty dochodu, które zapewnia zabezpieczenie finansowe w sytuacji czasowej lub trwałej niezdolności do wykonywania dotychczasowego zawodu, powstałej na skutek nieszczęśliwego wypadku lub choroby.